Previous
Next
Previous
Next

Znaleziony w Wiśle mężczyzna to zagioniony mieszkaniec Dębicy

PolicjaPolicjanci ustalili tożsamość mężczyzny, którego zwłoki wyłowiono w niedzielę wieczorem z Wisły w Tarnobrzegu. Jest to 63-letni mieszkaniec Dębicy, którego zaginięcie zgłosiła rodzina.
 
Dryfujące ciało nieopodal brzegu Wisły zauważył w niedzielę przed godz. 19 mieszkaniec Tarnobrzega. Poinformował o tym policjantów. Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze przeprowadzili szczegółowe oględziny, zabezpieczyli dowody i rozesłali komunikaty do innych jednostek Policji z prośbą o ich weryfikację.
Już następnego dnia policjanci wspólnie z funkcjonariuszami kryminalnymi z Dębicy ustalili, że są to zwłoki zaginionego mieszkańca Dębicy. Rodzina zgłosiła jego zaginięcie 18 maja. Jest to mężczyzna, który 15 maja przebywał w rejonie potoku w Dębicy. W pewnym momencie wezbrana woda porwała go. O tym zdarzeniu czytaj tutaj.
Przyczyny i okoliczności śmierci mężczyzny wyjaśni prowadzone śledztwo.
Źródło. Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.