Previous
Next
Previous
Next

Pilzno. Wpadły na drugiej kradzieży

PolicjaDo policyjnego aresztu trafiły dwie kobiety, które ukradły w jednym ze sklepów w Pilźnie kosmetyki, ubrania i buty. Przeglądnięcie nagrań z monitoringu pokazało, że to nie była jedyna wizyta kobiet w tym sklepie.
W niedzielę dyżurny Policji został poinformowany, że personel jednego ze sklepów w Pilźnie zatrzymał dwie obywatelki Rumunii, które ukradły kosmetyki buty i ubrania o wartości 547 złotych. Obie kobiety spędziły noc w policyjnym areszcie. Za popełniony czyn odpowiadać będą przed sądem w trybie przyspieszonym.
Jednak na tym sprawa się nie skończyła. W poniedziałek, podczas prowadzonych czynności, policjanci zostali poinformowani przez personel sklepu, że w czasie przeglądania nagrań monitoringu ujawniono, że to nie były jedyne niedzielne „odwiedziny” obu kobiet w tym sklepie. Okazało się, że wcześniej ukradły rzeczy na kwotę 470 złotych. Najwidoczniej zachęcone tym „sukcesem” postanowiły wrócić do sklepu później. Za kradzież kobietom grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.