Previous
Next
Previous
Next

Usiłowała oszukać bankomat

111111111111111Policjanci z Dębicy zatrzymali kobietę, która w jednym z pubów ukradła damską torebkę. Znalazła w niej kartę płatniczą i próbowała z jej użyciem wypłacić pieniądze z bankomatu. Podejrzanej grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Na początku lipca bieżącego roku policjanci z Dębicy zostali powiadomieni przez młodą kobietę o kradzięży kurtki skórzanej oraz torebki, które zostawiła na krótko bez dozoru w jednym z pubów w Dębicy. W torebce był telefon komórkowy i karta płatnicza.
Jakiś czas pokradziezy kobieta skontaktowała się z bankiem, by zablokować kartę. Wtedy też uzyskała informację, że ktos próbował pobrać gotówkę z bankomatu i posługiwał się skradzioną kartą.
Miesiąc później policjanci Wydziału do Walki z Przestepczością Przeciwko Mieniu ustalili, kto ukradł kurtkę i torebkę. Kobieta przyznała się do kradzieży. Nie była jednak w stanie wyjaśnić, co się stało ze skradzionymi przedmiotami, ponieważ w tym dniu spożyła dużą ilośc alkoholu.
Nie udało się jej pobrać gotówki z bankomatu, ponieważ do aktywowania skradzionej karty bankowej uzywała kodu PIN swojej własnej karty. Kobieta odpowie za kradzież, grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.