Previous
Next
Previous
Next

Po alkoholu za kierownicą

111111111111111Dziś w nocy policjanci dębickiego wydziału prewencji podczas patrolowania ulic miasta zatrzymali do rutynowej kontroli kierującego mazdą 3. Mężczyzna miał 2,5 promila alkoholu w organizmie.
Rutynowa kontrola drogowa miała miejsce tuż po północy na ulicy Rzeszowskiej w Dębicy. Kierowcą mazdy 3 okazał się 22-letni mieszkaniec Golemek. Policjanci poddali badaniu alkomatem młodego mężczyznę, urządzenie wskazało powyżej 2,5 promila alkoholu w organizmie. W trakcie prowadzonej interwencji ustalono również, że mieszkaniec Golemek nie posiada prawa jazdy. Policjanci sporządzili stosowną dokumentację i po zakończeniu interwencji zwolnili mężczyznę do miejsca zamieszkania.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.