Previous
Next
Previous
Next

List ks. Mariusza Ogorzelca do Dębiczan

10414653_1498849433710860_5510478365560551890_nNiech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

W związku z wielkim ruchem jaki rozwinął się w ostatnich dniach w mediach, na temat mojego zakończenia posługi duszpasterskiej w parafii Matki Bożej Anielskiej w Dębicy, pragnę prosić wszystkich ludzi dobrej woli o to aby do całej tej sytuacji podejść z wiarą i spokojem.

Ksiądz Biskup Ordynariusz w porozumieniu ze mną zdecydował o tym, iż zakończę pracę w Dębicy aby podjąć inne zadania, które Biskup mi wyznaczy. To normalne w Kościele, że kapłan pracuje raz tu, raz tam. Ja decyzję Biskupa szanuję. Dlatego proszę Was serdecznie abyście uszanowali tą decyzję.

Bardzo miłym faktem jest to, że dzieci, młodzież i wiele osób dorosłych z wielu środowisk wyraża wobec mnie w tych dniach wdzięczność i szacunek. Dziękuję Wam za to, gdyż jest to dla mnie dowód, że wszystko co przez te lata czyniłem dla środowiska dębickiego warto było czynić. Proszę wszystkich o uszanowanie decyzji księdza Biskupa i mojej…

 

Ks. Mariusz Ogorzelec

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.