Previous
Next
Previous
Next

Władze miejskie złożyły kwiaty pod krzyżem w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego

IMG_846213 grudnia o godz. 12.00 w 33 rocznicę wprowadzenia stanu wojennego na Placu Solidarności burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Dębicy Szczepan Mroczek i zastępca Andrzej Bal złożyli kwiaty pod Krzyżem Solidarności.
Wiązanki kwiatów pod krzyżem, który został poświęcony przez ks. biskupa Piotra Bednarczyka 3 maja 1981 roku podczas uroczystej mszy świętej za Ojczyznę złożyli także przedstawiciele władz powiatu dębickiego: starosta Andrzej Reguła i przewodniczący Rady Powiatu Dębickiego Mateusz Smoła, radny Zygmunt Żabicki oraz mieszkańcy Dębicy. W uroczystości wzięli udział również ks. biskup Wiesław Lechowicz i ks. Józef Dobosz, proboszcz parafii Miłosierdzia Bożego , którzy wcześniej koncelebrowali mszę świętą w intencji samorządowców, która została odprawiona w kościele Miłosierdzia Bożego w Dniu Skupienia dla przedstawicie.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.