Previous
Next
Previous
Next

„Skrzydła nadziei” ponownie dla dębickich rodzin

Wyjątkowo owocny przebieg miała w tym roku akcja „Skrzydła Nadziei” organizowana przez wolontariuszy z II Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Jana Twardowskiego w Dębicy.
Uczniowie od kilku już lat zbierają wśród swoich kolegów produkty żywnościowe, artykuły chemiczne, zabawki i odzież i przygotowują z nich paczki dla rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Typowaniem tych rodzin oraz rozeznaniem ich potrzeb materialnych zajmują się pracownicy socjalni oraz asystenci rodzin Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.
Ilość zebranych darów przekroczyła wszelkie oczekiwania i wymagała specjalnego transportu do siedziby MOPS. Niewątpliwie świadczy to o empatii i społecznej świadomości młodzieży z II LO w Dębicy.
Przed świętami Bożego Narodzenia paczki otrzymało 6 rodzin, objętych wsparciem asystentów rodzin. Przekazanie paczek odbyło się w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy przy ulicy Akademickiej a towarzyszyło im wiele radości ze strony obdarowanych i młodych wolontariuszy.
W spotkaniu wzięli udział: pedagog II L.O. Pan Marcin Dudziak, wicedyrektor MOPS Pani Marzena Socha, wolontariusze II L.O. oraz asystenci rodzin z MOPS.
źródło: Miejski Ośrodek Pomocy w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.