Previous
Next
Previous
Next

Spotkanie i wykład z ks. dr. hab. Dariuszem Oko

plakat genderSerdecznie zapraszamy na spotkanie i wykład z ks. dr. hab. Dariuszem Oko – teologiem i filozofem z Uniwersytetu Papieskiego w Krakowie. Odbędzie się ono w czwartek 22 stycznia 2015 r. o godz. 18:30 w Auli bł. Edmunda Bojanowskiego pod kościołem klasztornym (ul. Krakowska 15). Temat wykładu: Zagrożenia płynące z ideologii gender– pseudonaukowej zgubnej dla rodziny teorii, którą promuje się w świecie, ale również usiłuje wprowadzić do polskich przedszkoli i szkół. Genderyści przyjmują, że jesteśmy płciowo nieokreśleni.
Zdaniem ks. Oko, taka idea jest właśnie realizowana w Polsce:
W dokumentach państwa polskiego czytamy, że genderyzm ma być wprowadzany wszędzie, nie ma dziedziny życia społecznego, politycznego, państwowego, które mogłoby być wolne od genderyzmu. Ten program przyjęto bez konsultacji ze społeczeństwem, tego nie głosowano – mówił. – To totalitaryzm: w prawie, kulturze, mediach, przedszkolach, szkołach, uczelniach, to generalna ofensywa genderyzmu.
W trakcie wykładu będzie można nabyć książki autorstwa Księdza Oko i inne tematyczne oferowane przez Siostry Służebniczki.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.