Previous
Next
Previous
Next

Burmistrz Miasta Dębicy oraz Starosta Powiatu Dębickiego zachęcają do zbiórki ciepłej odzieży i koców dla mieszkańców miasta Rudki na Ukrainie

Burmistrz Miasta Rudki na Ukrainie zwrócił się z prośbą o pomoc w zabezpieczeniu wojskowych – mieszkańców miasta Rudki, którzy biorą udział w operacjach antyterrorystycznych na wschodzie Ukrainy.

W nawiązaniu do prośby zaprzyjaźnionego miasta Burmistrz Miasta Dębicy oraz Starosta Powiatu  Dębickiego zachęcają do zbiórki ciepłej odzieży i koców  oraz niezbędnych akcesoriów  tj.: butów męskich modelu  wojskowego (rozmiar 41 – 46),  termobielizny, śpiworów (które mogą wytrzymywać temperatury od -25°C do -27°C), plecaków wojskowych i karimat.

Zbiórka organizowana jest w dniach od 9 do 16 lutego br. w godz. 7.30 – 15.30 w siedzibie Straży Miejskiej w budynku Urzędu Miejskiego w Dębicy, ul. Ratuszowa 2.

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.