Previous
Next
Previous
Next

Koncert Karnawałowy Orkiestry Dętej

7 lutego na sali widowiskowej Domu Kultury w Pustkowie-Osiedlu o godz. 18.30 odbędzie się koncert Orkiestry Dętej Gminy Dębica. Pod batutą Pana Łukasza Chorążaka muzycy wykonają kilkanaście utworów, repertuar będzie obejmował marsze, muzykę filmową i rozrywkową oraz utwory klasyczne. Koncert uświetni występ Mażoretek, które zaprezentują choreograficzne układy taneczno-marszowe.
Serdecznie zapraszamy

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.