Previous
Next
Previous
Next

Wyrzeźbij w lodzie znaną postać – VIII impreza plenerowa w Głobikowej

21 lutego 2015r. o godzinie 11.00 Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica organizuje w Głobikowej przy Szkolnym Schronisku Młodzieżowym – Rozdzielnia wiatrów, po raz VIII imprezę plenerową pod nazwą „Znane postacie w śnieżnej oprawie”.
Celem imprezy jest poznanie osób pełniących ważne funkcje społeczne w naszym regionie. Rozwijanie u młodych ludzi wrażliwości estetycznej oraz poczucia przynależności do społeczności lokalnej. Jest to również okazja do promowania naszej Gminy przy okazji dobrej zabawy i aktywnego spędzenia wolnego czasu. W imprezie biorą udział przedstawiciele Zespołów Szkół z terenu Gminy, oraz reprezentanci poszczególnych Instytucji z terenu Powiatu i Gminy. Podczas imprezy przeprowadzony zostanie konkurs polegający na wykonaniu śnieżnej rzeźby znanej postaci wskazanej przez organizatorów.
Organizator zastrzega sobie zmianę konwencji konkursu w przypadku złych warunków atmosferycznych nie sprzyjających jego przeprowadzenia. W przypadku niekorzystnej pogody konkurs odbędzie się w salach lekcyjnych Zespołu Szkół w Głobikowej, metodą wskazaną przez organizatora. Za przygotowanie materiałów odpowiada Organizator.
Serdecznie zapraszamy !
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.