Previous
Next

Turniej Tenisa Stołowego Ośrodków Specjalnych Powiatu Dębickiego już po raz dziesiąty

W dniu 25 lutego br. odbył się X Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego Ośrodków Specjalnych Powiatu Dębickiego zorganizowany przez Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy oraz Starostwo Powiatowe w Dębicy. Główny cel turnieju to popularyzacja tenisa stołowego jako dyscypliny sportowej oraz formy rewalidacji osób z upośledzeniem umysłowym.
Otwarcia zawodów dokonała Barbara Pelczar – Białek – Dyrektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Dębicy oraz Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy – Marta Biłas. Przed przystąpieniem do rywalizacji odbył się mecz pokazowy tenisa stołowego pomiędzy wolontariuszami – zawodnikami UKS „Kępa”, któremu towarzyszył fachowy komentarz Prezesa Klubu pana Piotra Mazura. W turnieju wzięło udział 6 drużyn
z terenu powiatu dębickiego: WTZ Dębica, WTZ Brzostek, WTZ Bobrowa Wola, ŚDS Dębica, DPS Dębica oraz gospodarz zawodów ZSS w Dębicy. Najlepszych zawodników uhonorowano dyplomami i nagrodami rzeczowymi.
Dzięki uprzejmości Dyrektora szkoły – Mariusza Zająca i Piotra Mazura nauczyciela wychowania fizycznego zawody rozgrywano w hali sportowej SP 10 w Dębicy. Przy organizacji zawodów wsparcia finansowego udzielił Związek Chemików, działający przy Firmie Oponiarskiej w Dębicy. Zawody zorganizowali nauczyciele Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy: Marek Kramarz, Zbigniew Rajnfus, Łukasz Drąg, Aneta Sobolak oraz Małgorzata Toczyńska-Ożóg.
Wyniki zawodów:
Grupa I
1.Kamil Nawracaj/ ZSS Dębica
2.Norbert Kosiba/ŚDS Dębica
3.Michał Brząkała/WTZ Bobrowa Wola
Grupa II
1.Dawid Kliś/ZSS Dębica
2.Krzysztof Bartkowicz/WTZ Dębica
3.Łukasz Wójcik/ŚDS Dębica
Grupa III
1.Edward Mika/DPS Dębica
2.Leszek Łukasik /WTZ Brzostek
3.Łukasz Zachara/WTZ Brzostek
IV Kobiet
1.Iwona Białas/WTZ Brzostek
2.Aneta Boroń/WTZ Bobrowa Wola
3.Iwona Lada/WTZ Dębica
 

źródło: Starostwo Powiatowe w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.