Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

O politycznej odpowiedzialności katolików

42_900Katolickie Centrum Edukacji KANA oraz Parafia pw. Matki Bożej Anielskiej w Dębicy zapraszają na ostatni przed wakacjami wykład otwarty pt. „Wolność i odpowiedzialność katolików we wspólnocie politycznej”. Wykład odbędzie się 27 maja 2015 roku (środa) o godzinie 18:30 w podziemiach kościoła pw. Ducha Świętego w Dębicy. Prelekcję wygłosi ks. prof. dr. hab. Janusz Królikowski, dziekan Wydziału Teologicznego Sekcja w Tarnowie Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.
W ramach cyklicznych wykładów otwartych organizowanych przez KANĘ, której działalność dotowana jest między innymi przez Powiat Dębicki, słuchacze mogą nie tylko spotkać się z wykładowcami wyższych uczelni, ale przede wszystkim wysłuchać interesujących prelekcji na ważne tematy społeczne.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.