Previous
Next

Wyjątkowa strefa kulinarna podczas festiwalu Goodfest 2015

beznazwyJuż 20 czerwca odbędzie się czwarta edycja festiwalu Goodfest w Dębicy. Podczas wydarzenia, którego organizatorem jest Firma Oponiarska Dębica S.A. oraz Goodyear Dunlop Tires Polska, na gości czekać będzie nie tylko muzyczna uczta. Na terenie stadionu Klubu Sportowego „Wisłoka” zostanie również zorganizowana strefa kulinarna, w której potrawy serwować będą Paweł Kibart oraz BBQ Polska.
Tegoroczna edycja festiwalu Goodfest zorganizowana zostanie na terenie stadionu „Wisłoka”, na którym na gości czekać będą liczne atrakcje, w tym m.in. interaktywne warsztaty dla dzieci oraz strefa kulinarna. Dla zebranych gotować będą uznani kucharze – Paweł Kibart oraz BBQ Polska. Pierwszy z szefów kuchni znany jest szerokiej publiczności z programu Top Chef. BBQ Polska to mistrzowie grillowania i reprezentanci kraju na zawodach w barbecue.
W strefie kulinarnej na gości będą czekać specjalne warsztaty kulinarne dotyczące zdrowego grillowania. Odwiedzający będą mogli spróbować licznych przysmaków z grilla, w tym ryb, serwowanych w bardzo przystępnych cenach. Kucharze będą również prezentować sztukę maksymalnego wykorzystania wszystkich produktów. W strefie gastronomicznej znajdą się także drobne przekąski oraz napoje.
Podczas festiwalu Goodfest 2015, 20 czerwca, dla publiczności zagrają HEY, Molesta Ewenement, Dawid Kwiatkowski, xxanaxx, Fair Weather Friends oraz Eskaubei & Tomek Nowak Quartet.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.