Previous
Next

Miał pecha – stracił prawo jazdy, ale znów jeździł i znów go złapali.

policjaTo nie wydarzyło się w Dębicy, ale nowe prawo działa i jest bezlitosne. To przykład ze Stalowej Woli.Tam policjanci  zatrzymali wczoraj po południu kierowcę fiata pandy, który przejechał skrzyżowanie na czerwonym świetle. Okazało się, że samochodem kierował 29-latek, który kilka dni wcześniej stracił prawo jazdy za nadmierną prędkość w terenie zabudowanym. Teraz na swoje prawo jazdy poczeka 6 miesięcy.

 Policjanci drogówki pełniący służbę nieoznakowanym radiowozem w Stalowej Woli około godz. 18.20 zauważyli jak skrzyżowanie ulicy Komisji Edukacji Narodowej z ulicą Niezłomnych wyposażone w sygnalizację świetlną na czerwonym świetle przejeżdża samochód fiat panda.
Funkcjonariusze zatrzymali go do kontroli na ulicy Siedlanowskiego. Po wylegitymowaniu ustalili, że jest to 29-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego. Był trzeźwy. Mężczyzna nie miał prawa jazdy. Po sprawdzeniu w bazach danych okazało się, że 29-latkowi policjanci ze Stalowej Woli zatrzymali prawo jazdy za jazdę z prędkością 112 km/h w terenie zabudowanym.
Za złamanie przepisów ruchu drogowego 29-letni kierowca ukarany został mandatem i punktami karnymi. Informacja o kierowaniu samochodem pomimo zatrzymanego prawa jazdy zostanie przesłana do stalowowolskiego starostwa i będzie to oznaczało dla 29-latka wydłużenie okresu zatrzymania prawa jazdy do 6 miesięcy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.