Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Sukces „Produkcików” z II LO

IILOMiniprzedsiębiorstwo „Promote it” założone przez 6 uczniów klasy II c o profilu menadżerskim zakwalifikowało się do finału Ogólnopolskiego Konkursu na NajlepszeMłodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo PRODUKCIK 2015.

W skład firmy wchodzą: Joanna Stanek, Alicja Suknarowska, Sylwia Bartkowicz, Natalia Baran, Natalia Podgórska oraz Konrad Lamparty.
Razem ze swoim opiekunem, mgr Katarzyną Buszek, czterech wspólników będzie reprezentować szkołę na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie w dn. 28-29 maja.
Gratulujemy i trzymamy kciuki za powodzenie.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.