Previous
Next

Eliminacje do ogólnopolskiego turnieju motoryzacyjnego

polic29 kwietnia w Komendzie Powiatowej Policji w Dębicy odbyły się eliminacje do finału Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. Zwycięzcy dębickiego etapu wezmą udział w finale, który odbędzie się 8 maja w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Rzeszowie.
Uczestnikami eliminacji byli uczniowie 4 szkół ponadgimnazajalnych w trzyosobowych zespołach. Test wiedzy dotyczący znajomości przepisów ruchu drogowego rozpoczął się punktualnie o godz.13. Młodzież rozwiązywała test składający się z 20 pytań wielokrotnego wyboru. Po zakończeniu regulaminowego czasu, podkom. Robert Kras przystapił do wyłonienia zwycięzców.
Pierwsze miejsce oraz największą ilość punktów zdobyli uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy. Drugie zajęła młodzież z II Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy. A trzecie miejsce przypadło uczniom Zespołu Szkół w Brzostku.
Po ogłoszeniu wyników wręczono dyplomy okolicznościowe oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Dębicy. Serdecznie gratulujemy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.