Previous
Next
Previous
Next

W przesyłce znaleźli ukrytą amunicję – materiał Radia Rzeszów

Fot. Izba Celna źródło. Radio Rzeszów
Fot. Izba Celna
źródło. Radio Rzeszów

Amunicję ukrytą w przesyłce z odzieżą i częściami samochodowych znaleziono podczas kontroli w jednej z firm kurierskich na terenie Dębicy. Paczka nadana była w Stanach Zjednoczonych i miała trafić do odbiorcy w Estonii.
Podczas rewizji przesyłki celnicy stwierdzili, że poza zadeklarowanym towarem, w paczce znajduje się także stalowa rura, a w niej 50 szt. amunicji pistoletowej kalibru 9 mm. Naboje owinięte były folią aluminiową.
Całość materiału można znaleźć na stronie Radia Rzeszów pod tym linkiem.
http://www.radio.rzeszow.pl/informacje/item/36987-w-przesylce-znalezli-ukryta-amunicje
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.