Previous
Next
Previous
Next

Nietrzeźwa potrąciła dwie piesze

wypdekDziś po godzinie 10.00 na drodze powiatowej prowadzącej w kierunku miejscowości Zdżary, w Pogórskiej Woli doszło do groźnego wypadku.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, jadąca drogą podporządkowaną Daewoo Matizem kobieta, dojeżdżając do skrzyżowania zignorowała znak STOP, wjechała na skrzyżowanie i doprowadziła do zderzenia z jadącą prawidłowo, drogą z pierwszeństwem przejazdu Hondą  Civic, kierowana również przez kobietę. Samochód Daewoo Matiz został odrzucony na pobocze gdzie uderzył w stojące w tym miejscu i czekające na przejście na drugą stronę drogi dwie piesze. Matiz przewrócił się na lewy bok, przygniatając 22 i 9 latkę. Obie one w stanie przytomnym zostały przewiezione do szpitala. Do szpitala trafiła też kierująca Hondą.
Na miejscu cały czas pracują policjanci z Tarnowa. Wykonują oni niezbędne czynności procesowe, w tym kluczowe oględziny miejsca wypadku. W wyniku przeprowadzonych badań okazało się, że kierująca Matizem mieszkanka gminy Tarnów jest nietrzeźwa i ma w organizmie 1,1 promila alkoholu. Kobieta została zatrzymana do dyspozycji mundurowych.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.