Previous
Next

VI Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd i Piosenek Świątecznych

???????????????????????????????14 stycznia w Miejskim Przedszkolu nr 4 odbył się VI Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd i Piosenek Świątecznych w którym wzięły udział dzieci ze wszystkich dębickich przedszkoli.
Występy przedszkolaków oklaskiwali zaproszeni goście w gronie których znalazł się burmistrz Mariusz Szewczyk, dyrektor Miejskiego Zarządu Oświaty Ireneusz Kozak oraz dyrektorzy dębickich przedszkoli.
Przegląd po przywitaniu przybyłych dzieci i zaproszonych gości przez dyrektor przedszkola Wiesławę Buszek rozpoczął się występem dzieci z najstarszej grupy Przedszkola Miejskiego nr 4 przygotowanych przez Małgorzatę Lesiak i Małgorzatę Dachowską.
Jako pierwszy w przeglądzie wystąpił duet z PM nr 5 : Amelia Bielawa z nauczycielką Jadwigą Królikowską, które zaprezentowały kolędę „Z Narodzenia Pana”. Po nich kolejno wystąpiły – PM nr 8 : Nikola Stelmach z nauczycielką Marią Jeleń z kolędą „Do szopy hej pasterze”, MP nr 2integracyjne : Kinga Skarbek z nauczycielką Renatą Mądro wykonały kolędę „Dzisiaj w Betlejem”, PM nr 12 : Laura Kobos z nauczycielką Martą Jedynak zaprezentowały kolędę „Gdy śliczna Panna”, PM nr 4: Mateusz Mroczek z nauczycielką Małgorzatą Dachowską zaśpiewali kolędę „Wesoła Nowina”, PM nr 11; Maria Kosiba z nauczycielką Dorotą Falarz zaśpiewały kolędę „Pójdźmy wszyscy do stajenki”. Kolejno wystąpiły Nina Pawłowska z nauczycielką Joanną Chwistek z Przedszkola Weldon Kids z kolędą „Oj maluśki, Maluśki”, Karolina Michalik z siostrą Katarzyną Sikorą „Anioł Pasterzom mówił” z Ochronki Sióstr Służebniczek, Julia Lewandowska z nauczycielką Bożeną Sroką z PM nr 9 w kolędzie „Przybieżeli do Betlejem”, Anna Hawro z nauczycielką Magdaleną Tokarz z PM nr 7 w kolędzie „Lulajże Jezuniu”, Katarzyna Sierosławska z nauczycielką Małgorzatą Kusibab z PM nr 1 zaprezentowały kolędę „Wśród nocnej ciszy”.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.