Previous
Next

Ferie na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu

 
???????????????????????????????Od początku ferii gościmy liczne grupy dzieci i młodzieży, które bardzo chętnie i aktywnie spędzają swój czas wolny na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu. Od początku ferii gościliśmy grupy z Nagoszyna, Żyrakowa, Tuszymy, Chotowej, Stobiernej, Pustkowa, które zdecydowały się wykorzystać krytą pływalnie jako miejsce aktywnego wypoczynku w wodzie. Wszystkie dzieci i młodzież mogą korzystać z pełnej gamy atrakcji i udogodnień jakie znajdują się na basenie.
Dla wszystkich dzieci podczas ferii przygotowaliśmy dwa programy zajęć, we wtorki prowadzona jest bezpłatna nauka pływania, natomiast we czwartki organizowane są gry i zabawy w wodzie.
Zajęcia nauki pływania oraz gry i zabawy w wodzie są prowadzone przez ratowników oraz instruktorów sportu Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica.
Przypominamy, iż podczas trwających ferii na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu obowiązuje specjalna promocja dla wszystkich dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Gminy Dębica oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych zamieszkałych na terenie Gminy Dębica.
Między godz. 9.00, a 13.00 od poniedziałku do piątku, uczniowie, którzy przy kasie okażą ważną legitymację szkolną będą uprawnieni do wejścia na kompleks basenu po promocyjnej cenie 2 zł za godzinę.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.