Previous
Next
Previous
Next

Wielkie wyróżnienie dla podopiecznych „Radości”

radośćOgromnym dla nas wyróżnieniem zakończył się X Powiatowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych powiatu dębickiego.
Prace w wykonaniu Barbary Biały i Michała Brząkały (uczestników z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli) oraz Anny Ciołczyk, Dominiki Nowickiej, Piotra Sołtysa i Mateusza Wilka (uczestników WTZ z Dębicy) otrzymały I miejsce w kategorii osób niepełnosprawnych. Jednak nie to było dla nas największym zaskoczeniem. Jak się okazało szopka w wykonaniu Basi i Michała spodobała się do tego stopnia iż jury postanowiło umieścić ją na plakacie promocyjnym Galowego Koncertu Kolęd i Pastorałek, który miał miejsce w DK w Dębicy. Nie można wymarzyć sobie lepszej nagrody! Ogromne gratulacje dla zwycięzców i oby tak dalej!
Więcej zdjęć można zobaczyć pod tym linkiem https://www.facebook.com/Stowarzyszenie-Rado%C5%9B%C4%87-D%C4%99bica-564847520302672/
Źródło: Stowarzyszenie Radość Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.