Previous
Next
Previous
Next

13-latek potrącony w Brzeźnicy

policjaPolicjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego w miejscowości Brzeźnica. 13-latek na rowerze wjechał pod nadjeżdżający pojazd. Ranny chłopiec został przewieziony do dębickiego szpitala. Do zdarzenia doszło w środę około godz.14.30, w miejscowości Brzeźnica. Z uzyskanych informacji wynika, że 13-letni chłopiec wjechał rowerem na przejście dla pieszych wprost pod nadjeżdżającego vw golfa. Nastoletniego mieszkańca Brzeźnicy karetka pogotowia przewiozła do dębickiego szpitala. Kierujący volkswagenem, 26-letni mieszkaniec Stobiernej, był trzeźwy. Policjanci pracujący na miejscu wypadku zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.  Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzeźnicy.
Źródło: Podkarpacka Policja
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.