Previous
Next
Previous
Next

II Memoriał Pływacki im. Jana Pawła II w XI Rocznicę Śmierci

memorial_plakat_2016_gosir2 kwietnia br. będziemy obchodzić XI rocznicę śmierci Papieża Polaka Jana Pawła II. Z tej okazji Gmina Dębica, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica, Firma Sparta-Mielec oraz Starostwo Powiatowe w Dębicy organizują II Memoriału Pływackiego im. Jana Pawła II w XI Rocznicę Śmierci, który odbędzie się 2 kwietnia br. na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu.
Po raz drugi na terenie Gminy Dębica będzie można uczestniczyć w takiej formie upamiętnienia życia i pontyfikatu Jana Pawła II. Uczestnicy Memoriału będą mierzyć się
z odległością 26 km 516 metrów – skąd te liczby ? Ma to ścisły związek z czasem trwania pontyfikatu Jana Pawła II – 26 lat 5 miesięcy i 16 dni. W tym szczególnym dniu każdy będzie mógł przyczynić się do pokonania tego dystansu.
W tym roku uczestnicy również mogą liczyć na wiele cennych pamiątek związanych
z udziałem w Memoriale. Każdy z uczestników Memoriału otrzyma pamiątkowy certyfikat
z obrazkiem św. Jana Pawła II, dla najwytrwalszych pływaków przygotowano okolicznościowe monety oraz medale z wizerunkiem Jana Pawła II. Ponadto na tą okazję dla wszystkich uczestników Memoriału zostaną przygotowane specjalne kremówki papieskie.
Oficjalnie Memoriał rozpocznie o godzinie 1501. O godzinie 2137 wszyscy zgromadzeni uczczą śmierć Papieża minutą ciszy oraz wspólnym odśpiewaniem „Barki”. Zakończenie Memoriału zaplanowano o godzinie 22.
Udział w Memoriale jest bezpłatny.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.