Previous
Next

Walne zebrania sprawozdawczo-wyborcze jednostek OSP w gminie Dębica

340562645Kolejne walne zebrania sprawozdawczo-wyborcze w jednostkach OSP na terenie Gminy Dębica odbyły się 11 i 12 marca 2016 r., podczas których druhowie wybierali nowy Zarząd, Komisję Rewizyjną, delegatów oraz przedstawicieli. „Stary zarząd” podsumował działalność jednostki i przedstawił plan pracy na rok obecny. Niestety z powodu niedostatecznej frekwencji, w sobotę 12 marca 2016 r. nie odbyło się zebranie w jednostce OSP Pustków Krownice. Komendant Zarządu Gminnego Adam Cieślik wyznaczył kolejny termin zebrania, na dzień 01.04.2016 r. Konsekwencją nieodbycia się zebrania sprawozdawczego w dodatkowym terminie, jest likwidacja straży oraz rozdysponowanie posiadanego sprzętu na inne jednostki.
 
OSP Pustków:
Stanisław Cholewa – prezes
Michał Szałda – wiceprezes
Rafał Chmielowiec – naczelnik
Karol Dmuchała – sekretarz
Ryszard Bielański – skarbnik
Mateusz Sulik – członek zarządu
 
Komisja Rewizyjna:
Rafał Polański
Agnieszka Chmielowiec
Arkadiusz Strzok
 
OSP Pustków Strachów
Janusz Bała – prezes
Dariusz Zaworski – wiceprezes, naczelnik
Mateusz Szczudło – wiceprezes
Dawid Struzik – sekretarz
Łukasz Lipa – skarbnik
 
Komisja Rewizyjna
Marek Torba
Ireneusz Mazur
Jacek Rusin
Źródło: Gmina Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.