Previous
Next

Klasa dwujęzyczna powstanie w MG 4

Plakat MG4W Miejskim Gimnazjum nr 4 powstanie oddział dwujęzyczny ze zwiększoną liczbą godzin języka angielskiego oraz z nauką dwóch przedmiotów w języku angielskim. Dzisiaj, 7 kwietnia (czwartek) o godz. 16.00. w szkole odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące oferty edukacyjnej MG nr 4 w Dębicy na rok szkolny 2016/2017 na które grono pedagogiczne i dyrekcja szkoły zaprasza zainteresowanych uczniów klas szóstych oraz ich rodziców.

W założeniu stworzenia oddziału dwujęzycznego jest umożliwienie młodzieży, która szczególnie interesuje się językiem angielskim i chce rozwijać swoje umiejętności w tym zakresie nauki nie tylko samego języka angielskiego w poszerzonym zakresie, ale także nauki dwóch innych przedmiotów w języku angielskim” – mówi Andrzej Czudecki, dyrektor Miejskiego Gimnazjum nr 4 w Dębicy.

Już dziś wiadomo, że dodatkowymi przedmiotami prowadzonymi w języku angielskim będzie historia i geografia. Jak podkreśla dyrektor placówki oferta klasy dwujęzycznej w MG 4 jest skierowana do wszystkich szóstoklasistów z terenu Dębicy, którzy chcieliby uczyć się w takiej właśnie klasie. Ponadto gimnazjum oferuje naukę w klasach ogólnych oraz klasach z możliwością poszerzenia zakresu wiedzy i umiejętności z przedmiotów ścisłych (matematyka, fizyka, informatyka) oraz z przedmiotów humanistycznych (język polski, historia, wiedza o społeczeństwie). Gimnazjum proponuje także realizację indywidualnych programów nauczania z jednego lub kilku przedmiotów, pozalekcyjne zajęcia sportowe w ramach Uczniowskiego Klubu Sportowego „TIM” oraz korzystanie z licznych, działających w szkole kół przedmiotowych, zainteresowań, czy uczestniczenie w zajęciach organizowanych przez drużynę ZHP. W szkole działa także Klub Wolontariatu, grupa dziennikarska redagująca gazetkę „Czwórkomaniak”, Uczniowski Klub Sportowy „TIM”, grupa muzyczno-wokalna

Kontakt: Miejskie Gimnazjum nr 4, 39-200 Dębica, ul. Wyrobka 11

tel./fax: (0-14) 681 25 84 e-mail: sekretariatmg4@op.pl; sekretariat@mg4.home.pl

www.mg4.home.pl

 
 
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.