Previous
Next

Spotkanie z red. Markiem Królem

marek królJutro o godzinie 17.00 w Catering Staf B.Filipek przy ul. Budzisz 30 odbędzie się spotkanie z red. Markiem Królem.  Od 1984 pozostawał związany z tygodnikiem „Wprost”. W lutym 1989 został redaktorem naczelnym tego pisma, ustąpił ze stanowiska w maju 2006. Obecnie zwiazany z tygodnikiem „W Sieci” i „Super Ekspresem”.  Przeszedł długą drogę od PZPR do dziennikarza i człowieka zaangazowanego w obronę wolności słowa i mediów w naszym kraju za co zapłacił dużą cenę. O swojej drodze życiowej i współczesnej sytuacj, nie tylko politycznej potrafi bardzo ciekawie i interesująco opowiadać. Na pewno odpowie na pytania. Wstęp wolny.

pin
Catering Staf B.Filipek

Budzisz 30 K, 39-200 Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.