Previous
Next

Eunika na dębickim Rynku

Kolejną odsłoną Wakacji z kulturą był spektakl „Eunika w krainie cyrku”, wystawiony w ubiegłą niedzielę na płycie Rynku. Przedstawienie oparte na powieści Lewisa Carrolla „Alicja w krainie czarów” wystawił Krakowski Teatr Uliczny „Scena Kalejdoskop”.
Tytułowa bohaterka zasypiając przeniosła się wraz z dębicką publicznością do krainy pełnej cyrkowców, zwierząt i innych nieziemskich istot. Widzowie, dzieci, młodzież i dorośli, szczelnie otaczający plenerową scenę, przeżywali kolejne niezwykle przygody Euniki, coraz bardziej zanurzającej się w barwnym i kuszącym świecie wyobraźni. Przedstawienie miało też interaktywny charakter, wybrani widzowie zostali zaproszeni do udziału w kilku scenach.Twórcy dołożyli starań aby poza widowiskową formą – obrazem, dźwiękiem, grą aktorów, efektami specjalnymi czy elementami cyrku, spektakl pełnił rolę edukacyjną i przede wszystkim uczył.
fot.Dawid Pikorfot.Dawid Pikor
źródło; MOK Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.