Previous
Next

II EDYCJA AKCJI KOLOROWE POKOJE

Rusza II edycja akcji „Kolorowe pokoje” organizowanej przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy wraz z Fabryką Farb i Lakierów Śnieżka SA, pod patronatem Wójta Gminy Dębica Stanisława Rokosza. Akcja polega naodnawianiu mieszkań najuboższym mieszkańcom z terenu Gminy Dębica. W inicjatywę zaangażowani są podopieczni Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Wykonawcami prac będą członkowie wybranych rodzin oraz osoby zatrudnione w Urzędzie Gminy w Dębicy w ramach robót publicznych. W tym roku adresatami akcji „Kolorowe pokoje” będą najstarsi mieszkańcy Gminy Dębica, którzy nie są w stanie samodzielnie odnowić mieszkania. Aż 16 rodzin będzie miało możliwość wyboru kolorów z bogatej palety barw Śnieżki. To już druga odsłona akcji „Kolorowe pokoje” – w 2015 roku programem zostało objętych 17 rodzin będących w trudnej sytuacji życiowej. Trafiło do nich blisko 500 litrów farb podarowanych przez Fabrykę Farb i Lakierów Śnieżka SA, które posłużyły do odnowienia zniszczonych pomieszczeń.
mphoto.php
źródło; Gmina Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.