Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

6 medali zdobyli Dębicy karatecy w Mistrzostwach Podkarpacia w Karate Kyokushin!

W minioną sobotę 19. marca 2022 roku w Mielcu odbyły się XXIV Mistrzostwa Podkarpacia w Karate Kyokushin. Organizatorem zawodów był sensei Roman Jemioła. W zawodach wzięło udział blisko 400 karateków z całej Polski, w tym również zawodnicy Dębickiego Klubu Karate Kyokushin prowadzonego przez Adama Szelę.

„6 medali zdobyli Dębicy karatecy! Depowski Nikodem medal złoty – 5 walk, Depowski Jakub złoty medal – 4 walki, Osuch Gabriela złoty medal – 4 walki, Pustułka Martyna srebrny medal – 3 walki – finał tym razem przegrała z Gabielą Osuch. Przypomnę tylko kibicom że 2 tygodnie temu podczas Mistrzostw Polski makroregionu to Martyna była zwyciężczynią.
Waśko Hubert srebrnych medal – 3 walki wygrał 1 przegrał.
Michalski Daniel srebrny medal – 4 walki (przed czasem) wygrał finałową przegrał.
Depowska Zuzia – 1 walka wygrana 1 przegrana.
Waśko Daniej 1 wygrana 1 przegrana.
Retmanczyk Jarosław 1 walka poza strefą medalową.
W otwartych Mistrzostwach Podkarpacia startowało 400 zawodników Rodzice zawodników również spisali się na medal za co serdecznie im dziękuje” – pisze na swoim profilu FB trener dębickich karatekówAdam Szela.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.