Previous
Next
Previous
Next

6 medali zdobyli Dębicy karatecy w Mistrzostwach Podkarpacia w Karate Kyokushin!

W minioną sobotę 19. marca 2022 roku w Mielcu odbyły się XXIV Mistrzostwa Podkarpacia w Karate Kyokushin. Organizatorem zawodów był sensei Roman Jemioła. W zawodach wzięło udział blisko 400 karateków z całej Polski, w tym również zawodnicy Dębickiego Klubu Karate Kyokushin prowadzonego przez Adama Szelę.

„6 medali zdobyli Dębicy karatecy! Depowski Nikodem medal złoty – 5 walk, Depowski Jakub złoty medal – 4 walki, Osuch Gabriela złoty medal – 4 walki, Pustułka Martyna srebrny medal – 3 walki – finał tym razem przegrała z Gabielą Osuch. Przypomnę tylko kibicom że 2 tygodnie temu podczas Mistrzostw Polski makroregionu to Martyna była zwyciężczynią.
Waśko Hubert srebrnych medal – 3 walki wygrał 1 przegrał.
Michalski Daniel srebrny medal – 4 walki (przed czasem) wygrał finałową przegrał.
Depowska Zuzia – 1 walka wygrana 1 przegrana.
Waśko Daniej 1 wygrana 1 przegrana.
Retmanczyk Jarosław 1 walka poza strefą medalową.
W otwartych Mistrzostwach Podkarpacia startowało 400 zawodników Rodzice zawodników również spisali się na medal za co serdecznie im dziękuje” – pisze na swoim profilu FB trener dębickich karatekówAdam Szela.