Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Bułki w koszu na śmieci. Spacerkiem po dębickiej ulicy

Wystarczył krótki spacer po ulicy Żeromskiego w Dębicy by w koszu na śmieci zauważyć … wyrzucone bułki w foliowej torebce. Jeden przypadek wydawałoby się, że to coś niecodziennego, ale kilkadziesiąt metrów dalej, w następnym koszu kolejne pieczywo. Bułki i jakieś inne pieczywo. Czy aż tak dobrze się powodzi ludziom w Dębicy, że pieczywo wyrzuca się do śmieci.

Kiedyś ludzie tęsknili do „kraju tego gdzie kruszynę chleba, podnosi się z ziemi, podnoszą z ziemi przez uszanowanie, dla darów Nieba”
Za czym tęsknią teraz?

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.