Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Region. Policjanci zapobiegli nielegalnym wyścigom

W nocy z soboty na niedzielę, policjanci przeprowadzili blisko 70 kontroli pojazdów, które zgromadziły się na parkingu przy ulicy Wojska Polskiego w Mielcu. Prowadzone działania pozwoliły zapobiec niebezpiecznym zachowaniom kierowców, które wpływają na bezpieczeństwo, nie tylko dla uczestników takich wydarzeń, ale również dla osób postronnych.

Policjanci mieli informację, że w nocy, z soboty na niedzielę w Mielcu, mogą odbyć się nielegalne wyścigi samochodowe. Uczestnicy zgromadzili się na parkingu, przy jednej z firm, na ulicy Wojska Polskiego.

Skierowani na miejsce policjanci, w trakcie prowadzonych czynności, wylegitymowali blisko 80 osób i skontrolowali 67 samochodów. Nałożyli 20 mandatów karnych – w tym 14 za przekroczenie dozwolonej prędkości. Mundurowi zatrzymali również jedno prawo jazdy oraz 5 dowodów rejestracyjnych. Kolejny raz policjanci nie dopuścili do nielegalnych wyścigów.
Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.