Previous
Next
Previous
Next

VIII Zjazd Szkolnych Kół Caritas

A3_zjazd_SKC_Page_1Już jutro mszą św. o godzinie 10.00 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego rozpocznie się VIII Zjazd Szkolnych Kół Caritas. Do Dębicy przyjadą młodzi ludzie zaangażowani w działalność Caritas z terenu całej diecezji tarnowskiej. W programie przewidziano między innymi wykład Jacka Dymitrowskiego na temat historii Dębicy, złożenie kwiatów pod pomnikiem św. Jana Pawła II i agapę w Zespole Szkół nr 1 w Dębicy. Szczegóły na plakacie.

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.