Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Władze Dębicy umorzyły podatki kolejnym firmom i osobom prywatnym – materiał RDN Małopolska

cropped-spacer_142.jpgNa ok. 230 tys. złotych opiewają podatki, które władze Dębicy umorzyły firmom i osobom prywatnym z tytułu podatków lokalnych za ubiegły rok. Kolejne 310 tys. złotych należności zostało rozłożonych na raty czy odroczono termin ich płatności.
Naszą pomoc otrzymują ci, którzy naprawdę jej potrzebują. Za każdą decyzją o umorzeniu stoi ważny interes społeczny– zapewnia burmistrz Paweł Wolicki.
Ważnym interesem społecznym jest aby utrzymywać miejsca pracy. Jeśli firma boryka się z przejściowymi kłopotami finansowymi i właściciel mówi, że zapłaci podatek ale będzie musiał zwolnić ludzi, to lepiej mu ten podatek umorzyć i zobowiązać go do zwiększenia zatrudnienia – dodaje.
Z roku na rok coraz więcej osób i firm przychodzi do ratusza prosząc o umorzenia podatku. Zwiększa się też kwota podarowanej kasy. W tym była to kwota 70 tys. większa niż rok wcześniej. Wśród firm i instytucji, którym umorzono podatki był Dexpol, Darco oraz MOPS i ADM.
Materiał można znaleźć pod linkiem
http://www.rdn.pl/rdn/index.php/wiadomosci/debica/5994-wladze-debicy-umorzyly-podatki-kolejnym-firmom-i-osobom-prywatnym

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.