Previous
Next
Previous
Next

Były burmistrz Dębicy doradcą wójta Rokosza- materiał RDN Małopolska

Paweł Wolicki został doradcą wójta gm. Dębica ds. rozwoju gospodarczego. Były burmistrz Dębicy będzie zabiegał o inwestorów dla uruchomionej w ubiegłym roku podstrefy ekonomicznej w Pustkowie- Strachowie oraz działał na rzecz powstania strefy w Zawadzie i reaktywacji Uzdrowiska w Latoszynie.
Pan Wolicki dał się poznać z dobrej strony jako gospodarz Dębicy przy współpracy z naszą gminą i jestem pewny, że sprawdzi się w nowej roli- tłumaczy swoją decyzję Stanisław Rokosz, wójt gm. Dębica. Zna problemy gminy, jest jej mieszkańcem. Miałem okazję będą w delegacji w Chinach widzieć jego umiejętności i zdolności. -dodaje Rokosz. To będzie dla mnie nowe wyzwanie komentuje Paweł Wolicki. Promowanie dobrego obszaru komunikacyjnie i terytorialnego i posiadającego zezwolenie na działalność gospodarczą, to wyzwanie. Jak dodaje Wolicki nie boi się po ośmiu latach bycia szefem zacząć pracy jako podwładny. Mając dobrego i kompetentnego szefa, jakim jest wójt Rokosz jestem pewny, że będzie się dobrze współpracowało. Paweł Wolicki jak doradca będzie odpowiadał bezpośrednio przed wójtem gminy.
Paweł Wolicki został doradcą wójta gm. Dębica ds. rozwoju gospodarczego. Były burmistrz Dębicy będzie zabiegał o inwestorów dla uruchomionej w ubiegłym roku podstrefy ekonomicznej w Pustkowie- Strachowie oraz działał na rzecz powstania strefy w Zawadzie i reaktywacji Uzdrowiska w Latoszynie.
Pan Wolicki dał się poznać z dobrej strony jako gospodarz Dębicy przy współpracy z naszą gminą i jestem pewny, że sprawdzi się w nowej roli- tłumaczy swoją decyzję Stanisław Rokosz, wójt gm. Dębica. Zna problemy gminy, jest jej mieszkańcem. Miałem okazję będą w delegacji w Chinach widzieć jego umiejętności i zdolności. -dodaje Rokosz. To będzie dla mnie nowe wyzwanie komentuje Paweł Wolicki. Promowanie dobrego obszaru komunikacyjnie i terytorialnego i posiadającego zezwolenie na działalność gospodarczą, to wyzwanie. Jak dodaje Wolicki nie boi się po ośmiu latach bycia szefem zacząć pracy jako podwładny. Mając dobrego i kompetentnego szefa, jakim jest wójt Rokosz jestem pewny, że będzie się dobrze współpracowało. Paweł Wolicki jak doradca będzie odpowiadał bezpośrednio przed wójtem gminy.
cały materiał pod adresem :http://www.rdn.pl/index.php/wiadomosci/debica/9528-byly-burmistrz-debicy-doradca-wojta-rokosza

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.