Previous
Next
Previous
Next

Walentynki na wesoło z Czwartą Falą w DK w Pilźnie

Jak spędzić walentynki? Najlepiej na wesoło, a potężną dawkę świetnej zabawy i dobrego humoru gwarantuje kabaret Czwarta Fala. Wspomniana formacja wystąpi w pilźnieńskim Domu Kultury już w sobotę, 14 lutego o godz. 16.30. Uwaga! Wstęp jest bezpłatny.
Kabaret Czwarta Fala założono w 2009 roku w Kielcach. Na przestrzeni lat zespół otrzymał kilkadziesiąt ogólnopolskich nagród (z czego dużą część stanowią wyróżnienia od publiczności) oraz występował na największych festiwalach, jak chociażby Kabaretobranie czy Kabaretowe Wakacje z Duchami.
Czwarta Fala zaprezentuje w Pilźnie zarówno nowe, jak i te starsze skecze. Próbka umiejętności kabaretu Czwarta Fala – zobacz film  https://www.youtube.com/watch?v=hM-cuIXAS8A
Na widowisko serdecznie zapraszają Burmistrz Pilzna oraz Dom Kultury w Pilźnie.
 
 
 
 

 
 
 
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.